Resources

Blogs

Home
>
Resources
>
Blogs
>

Stryve Wprowadza AI Do Sieci Korporacyjnej

Contact us

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Świat zmienia się błyskawicznie. W dobie dużych zmian w  działach IT wywołanych światową pandemią, automatyzacja IT jest konieczna dla firm, które chcą dotrzymać kroku rozwojowi cyfrowego świata. Większość dostawców nie dysponuje automatyczną metodą zarządzania siecią oraz rozwiązywania problemów, przez co wykonywanie powtarzalnych i podatnych na błędy zadań należy do obowiązków działu IT.

Specjaliści IT, dopiero teraz zaczynają sobie faktycznie uświadamiać wartość AI i automatyzacji. Na co dzień w związku z eksplozją ilości danych i liczby urządzeń, możliwości klienta z zakresu IT powoli stają się niewystarczające. Aż do 95% zmian wprowadzanych w sieci wykonuje się ręcznie. To oznacza, że koszty operacyjne są od dwóch do trzech razy większe niż koszt zakupu sieci.

W Stryve wspólnie z naszym partnerem technologicznym MIST AI, oferujemy rozwiązania sieciowe nowej generacji oparte o sztucznej inteligencji gdzie operacje wykonywane ręcznie są ograniczone do minimum.  Nasze rozwiązanie chmurowe MIST AI, pomaga klientom uprościć złożoność, zoptymalizować IT i obniżyć koszty operacyjne poprzez wykorzystanie analiz, automatyzacji i doświadczenia, których nie jest w stanie dostarczyć żaden inny dostawca.

Z MIST AI od pierwszego dnia wdrożenia, oszczędzasz czas i pieniądze dzięki automatyzacji sieci. Zwiększasz produktywność, umożliwiając działowi IT skupienie się na zadaniach strategicznych zamiast na rutynowych operacjach ręcznych. Możesz zapewnić pracownikom, gościom i klientom niesamowite wrażenia dzięki przewidywalnym, niezawodnym i dostosowanym do indywidualnych potrzeb usługom sieciowym.  

Nasz partner technologiczny MIST AI - Juniper Company  wykorzystuje sztuczną inteligencję do zrewolucjonizowania IT. Podczas gdy inni dostawcy próbują umieścić sztuczną inteligencję na starszych platformach, Mist zbudował silnik sztucznej inteligencji o nazwie Marvis bezpośrednio na platformie Mist.  Produkt połączono z nowoczesną architekturą chmurową, aby zapewnić bezprecedensową automatyzację IT i wgląd w doświadczenia użytkowników.  „MIST AI” zbudowali  sieć opartą na sztucznej inteligencji, mając na uwadze jedno: User Experience! MIST AI zapewnia bezprzewodowym sieciom przewidywalność, niezawodność i mierzalność. Czasochłonne ręczne zadania wykonywane przez administratorów zostały zastąpione proaktywną automatyzacją i funkcjami samonaprawiania opartymi na sztucznej inteligencji, co pozwala zaoszczędzić znaczną ilość czasu. Mist łączy również sieci WI-FI klasy Enterprise z Bluetooth LE i IoT dzięki czemu przedsiębiorstwa mogą zwiększyć wartość swoich sieci bezprzewodowych poprzez spersonalizowane usługi lokalizacyjne, takie jak nawigacja wewnątrzbudynkowa, powiadomienia na podstawie lokalizacji czy lokalizowanie zasobów. Dzięki opatentowanej technologii wirtualnego BLE (vBLE) nie trzeba wykorzystywać dodatkowych urządzeń (beacon) ani wykonywać kalibracji.

Stryve LinkedIn